Dragi budući studenti/ice Sveučilišta Sjever,

S veseljem vas obavještavamo da je Sveučilište Sjever otvorilo Natječaj za upis u prvu godinu prijediplomskih, diplomskih i specijalističkih studija za akademsku godinu 2023./2024.!

Detalji natječaja za upis prijediplomskog stručnog studija Proizvodno strojarstvo i diplomskog sveučilišnog studija Strojarstvo nalaze se u prilogu.

Sveučilište Sjever je jedno od najbrže rastućih visokoobrazovnih institucija na kojem možete ostvariti svoj puni potencijal i steći potrebna znanja za daljnji razvoj vaše karijere. Prvi korak prema tome jest prijava na željeni studijski program.

Ako želite postati cijenjeni stručnjak u željenom području rada, poželjan zaposlenik ili želite otvoriti vlastiti uspješan posao ne propustite priliku, prijavite se na natječaj i postanite student/ica Sveučilišta Sjever!

*Sve dodatne informacije mogu se dobiti na: Sveučilištu Sjever, Sveučilišni centar Varaždin, 104. brigade 1, studentska služba na broj telefona 042/493-364, referada.vz@unin.hr

Provjerite detalje u Natječaju u privitku.

Vaše Sveučilište Sjever – Sveučilište kojem je stalo.