Tvrtka LTH Alucast 13. travnja 2024. godine u vremenu od 10 do 12 sati otvara svoja vrata svim zainteresiranim posjetiteljima, studentima, sadašnjim i bivšim, te njihovim roditeljima. Ovo je prilika da zajedno istražimo svijet tehnologije i inovacija u području lijevanja metala s posebnim fokusom na njihovu ulogu u autoindustriji.

Danom otvorenih vrata žele omogućiti učenicima/studentima te njihovim roditeljima da steknu uvid u njihovu industriju, upoznaju procese rada te postavljaju pitanja našim stručnjacima. Tijekom posjeta, bit će im omogućeno razgledavanje naših pogona, upoznavanje s našim timom te uvid u različite faze proizvodnje.

Vjerujemo da će ovo iskustvo biti ne samo edukativno, već i inspirativno za studente, pružajući im bolje razumijevanje industrijskih procesa i potencijalne mogućnosti za razvoj buduće karijere.