Svečana dodjela Rektorovih nagrada za proteklu akademsku godinu 2021./2022. održana je 13. srpnja 2023. godine. Rektorovu nagradu za najbolji uspjeh u protekloj akademskoj godini dobila je studentica druge godine diplomskog studija Strojarstvo Iva Sakač za ostvareni uspjeh 5.0 i položenih svih 60 ECTS bodova.

Tijekom svečanosti rektor Sveučilišta Sjever, prof. dr. sc. Marin Milković je istaknuo kako je iznimno ponosan na broj nagrađenih studenata te je tom prigodom čestitao dobitnicima i njihovim mentorima na svim akademskim postignućima u prošloj akademskoj godini.

Dobitnicima Rektorove nagrade uručene su povelje i novčane nagrade, a svečanosti dodjele nagrade, osim rektora, nazočili su i prorektori, pročelnici odjela Sveučilišta Sjever, profesori te drugi uzvanici.

Iznimno smo ponosni na našu kolegicu!