Drage studentice i studenti,

Prenosimo vam informacije o programu GROWWW INA grupe:

INA Grupa je i ove godine, u potrazi za mladim talentima u sklopu GROWWW programa.

Raspisani su natječaje za zapošljavanje novih pripravnika. U sedam zemalja MOL Grupe kroz pripravnički program Growww bit će zaposlena 74 nova Growwwera koji će imati priliku raditi na rješenjima za unapređenje mobilnosti, energije i održivosti regije.

Ovaj jednogodišnji program omogućuje mladim talentima s područja strojarstva, elektrotehnike, naftnog i kemijskog inženjerstva te prava da karijeru započnu u jednoj od vodećih i najstabilnijih energetskih kompanija u Srednjoj i Istočnoj Europi. Sudionici programa Growww postat će dio dinamičnog međunarodnog tima s mentorima koji su iskusni stručnjaci iz svojih područja.

Zainteresirani mladi talenti mogu saznati kako je to raditi u Ini i prijaviti se na otvorena radna mjesta putem web stranice.

Prijave se primaju do 19. svibnja 2023.