Što program nudi?

Program se sastoji od tri temeljna modula koji obuhvaćaju različite aspekte profesionalnog i osobnog razvoja:

Modul 1: Startaj svoju priču – Radi što voliš
Predavači: Marija Mažić & Ana Hrgovčić
Ovaj modul potiče studente da istraže svoje strasti i vještine te kako ih mogu pretvoriti u održivu karijeru.

Modul 2: Klik do uspjeha – Digitalne taktike za moderno tržište
Predavači: Andrej Kajganić & Dea Majetić
Fokusiran na digitalne vještine i strategije, ovaj modul pomaže studentima da bolje razumiju online marketing i digitalne taktike koje će im pomoći na tržištu rada.

Modul 3: Upoznaj sebe – Strategije za prevenciju burnouta
Predavači: Ana Čerenšek & Mario Valentić
S naglaskom na mentalno zdravlje i osobnu dobrobit, ovaj modul nudi praktične savjete za prevenciju stresa i burnouta.

Program je osmišljen tako da bude fleksibilan i prilagodljiv rasporedu studenata – mogu ga pratiti u vrijeme koje im najviše odgovara. Osim toga, lekcije su dostupne za višekratno pregledavanje, što omogućuje dodatno učenje i ponavljanje ključnih informacija. Nakon svakog modula, polaznici će imati priliku riješiti kratki kviz za provjeru stečenog znanja, a po završetku tečaja dobivaju potvrdu o sudjelovanju.

Kako studenti mogu sudjelovati?

Za više informacija i prijavu, studenti mogu posjetiti stranicu ovdje i saznati više informacija.